Gabinet weterynaryjny w Gdańsku

Gabinet weterynaryjny CANIS COR

Gabinet weterynaryjny Canis Cor działa w Gdańsku od kwietnia 2005. Cieszymy się zaufaniem i sympatia właścicieli naszych czworonożnych pacjentów, których z roku na rok przybywa.

Do dyspozycji klientów oddajemy ambulatorium,  poczekalnię zapewniającą miły pobyt w trakcie oczekiwania na wizytę, tu można zważyć zwierzątko nawet stu kilogramowe.

Posiadamy najnowszej klasy aparat USG z doplerem kolorowym, power doplerem i przepływowym. Mamy możliwość wykonania ECHA SERCA.

Ponad to posiadamy aparat EKG z kardiomonitorem, mikroskop pod którym oglądamy szybkie preparaty, niektóre barwimy na miejscu.

Natomiast wyniki badań biochemicznych i hematologicznych znamy po 2-3 godzinach co ułatwia szybka diagnostykę.


 Zespół

Bożena Sujecka-Leśków

lekarz weterynarii, specjalista chorób psów i kotów

Pracuje w zawodzie lekarza weterynarii od 1999 roku. Moja pierwsza praca to całodobowa Przychodnia Weterynaryjną na ul. Bitwy Oliwskiej, gdzie zdobyłam duże doświadczenie. W roku 2003 pracowałam w Klinice Weterynaryjnej dr Grzegorza Wąsiatycza w Poznaniu. Od 2000 roku zainteresowałam się kardiologią weterynaryjną, ukończyłam szereg kursów i szkoleń w tej dziedzinie. Kształciłam się u najlepszych polskich specjalistów u Prof .Urszuli Pasławskiej , dr Magdaleny Garncarz, dr Rafała Niziołka. Cały czas podnoszę swoje kwalifikacje wykonuje i oceniam USG, EKG, ECHO SERCA, Współpracuję z ośrodkami kardiologicznymi w Warszawie i Wrocławiu, gdzie kieruję pacjentów na wszczepienie rozrusznika serca lub operacje kardiochirurgiczne. Mam juz w tej dziedzinie liczne sukcesy. Od 2006 roku jestem dyplomowanym Specjalistą Chorób Psów i Kotów. Jednak to nie koniec mojej edukacji zawodowej cały czas uczestniczę w kursach i szkoleniach.

 

 

Certyfikaty

Nasz zespół weterynarzy może pochwalić się bardzo wysokimi kwalifikacjami zawodowymi i certyfikatami potwierdzającymi zdobytą wiedzę i umiejętności oraz przebyte kursy:

 
 
 
 
 
 
 
 
Projekt i realizacja: www.derwi.pl
Audycja w Radiu Gdańsk